ONLINE YDS DERSLERİ

Online YDS hazırlık dersleri yer, zaman, mekân sıkıntısı olmadan her an YDS’ye hazırlanmanızda size büyük destek sağlayacak bir programdır. Bu programda dersler internet üzerinden yayınlanır ve kursiyerler bilgisayarları aracılığıyla derse katılır. Program dershaneye gitmeye zamanı olmayanlar veya dershaneye uzak bir yerleşim yerinde oturanlar için çok büyük bir avantaj sağlamaktadır. Tüm dersler SeyfiHoca tarafından verilmektedir.


ONLINE YDS’de eğitmene soru sorabilir miyim?

Online YDS programına canlı veya kayıttan olmak üzere iki çeşit üyelik yapılabilir. Canlı üyelikler ders esnasında ekranın yanında yer alan chat panelinden eğitmene online soru sorabilirler, kayıttan üyelerse bu panelde yazılanları görebilir fakat soru sorma olanakları yoktur. Bunun haricinde iki üyelik arasında hiçbir fark bulunmamaktadır.


ONLINE YDS’de kaynakları nasıl elde ederim?

Online YDS programında ders kaynaklarınız kurs boyunca e-mail adresinize PDF formatında gönderilir. Herhangi matbu bir kaynak gönderilmez.


ONLINE YDS derslerinin kayıtlarını saklayabilir miyim?

Bu programda izlemiş olduğunuz tüm derslerin kayıtları sizin için oluşturulmuş wiziq hesabında saklanır. Böylece dersleri daha sonra istediğiniz herhangi bir zamanda tekrar izleyebilirsiniz. Bu şekilde dersi kaçırma gibi bir sorun oluşmayacaktır.


ONLINE YDS’ye nasıl kayıt olurum?

İlk olarak şubemizi telefonla arayıp ya da şahsen görüşüp bir banka hesap numarası almalı ve e-mail adresinizi bırakmalısınız. Verilen hesap numarasına Online YDS programı için ödeme yapıldıktan sonra şubeye vermiş olduğunuz e-mail adresinize ders kaynaklarınız, Online YDS’ye girişinizi açıklayan bir kılavuz ve derslere girişinizi sağlayacak kullanıcı adı ile şifre gönderilecektir.

(Havale/EFT yapılabilir, kredi kartı ile ödeme seçeneği yoktur.)